puzzel_rechts

Contact

Adres: Terborgseweg 44, 7005 BB  Doetinchem
Telefoon algemeen:06-11887263
E-mail: info@pardijsbegeleiding.nl
Administratie: 06-41895442thamar@pardijsbegeleiding.nl

– Richard, 06-11887263, info@pardijsbegeleiding.nl
– Anouk06-38737126, anouk@pardijsbegeleiding.nl
– Huub, 06-28571611, huub@pardijsbegeleiding.nl
– Marieke, 06-28799364, marieke@pardijsbegeleiding.nl
– John, 06-27061914, john@pardijsbegeleiding.nl
– Madelon, 06-39032858, madelon@pardijsbegeleiding.nl
– Vera06-38737133, vera@pardijsbegeleiding.nl
– Maik06-28580802, maik@pardijsbegeleiding.nl
– Anne06-34270635, anne@pardijsbegeleiding.nl
– Ellen06-34272488, ellen@pardijsbegeleiding.nl
– Esther, 06-28557552, esther@pardijsbegeleiding.nl
– Kevin: 06-43430377, kevin@pardijsbegeleiding.nl
– Gerharda: 06-34328710, gerharda@pardijsbegeleiding.nl
– Joyce: 06-28260029, joyce@pardijsbegeleiding.nl
– Thamar, 06-41895442, thamar@pardijsbegeleiding.nl

AGB Code: 98100522​  |  KVK: 81545746  |  BTW: NL862133191B01  |  IBAN: NL81 INGB 0008 5582 30

Contactformulier

richard

Even voorstellen

Mijn naam is Richard, 48 jaar, een flexibele resultaatgerichte begeleider met ruime ervaring binnen de begeleiding van cliënten met psychiatrische of psychosociale problematiek. Mijn stijl van werken kenmerkt zich door naast de cliënt te staan en samen naar oplossingen te zoeken. Door mijn enthousiasme en humor ben ik in staat mensen te motiveren stappen te zetten, om hun problemen aan te pakken. Pardijs Begeleiding bestaat uit een klein team met betrokken, enthousiaste en deskundige begeleid(st)ers.

Adres: Terborgseweg 44, 7005 BB  Doetinchem
E-mail: info@pardijsbegeleiding.nl
Administratie: 06-41895442thamar@pardijsbegeleiding.nl

Wij werken o.a. voor

bronckhorst
berkelland1
doetinchem
ijsselstreek
zutphen
montferland
aalten
oostgelre
winterswijk
gemeente Lochem

Belangrijke informatie omtrent COVID-19!

Scroll naar top